Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrhy na epizody

22. 11. 2007

Sem můžete psát jakékoli návrhy na epizody šuchrova

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj

(tomas, 2. 5. 2008 14:34)

Ahoj admine (nevim tvoje jmeno)jestli si na mě pamatuješ tak bys měl vědět že ti strašně děkuju za zveřejnění mého jména aspoň na úvodní straně.NEPOTřEBOVAL BY SI DO NOVéHO SERIáLU DABING NěJAKé POSTAVY?Jestli jo,jsem k dispozici.Jestli bydlíš daleko tak nevim!Můj seriál dragonovi měl existovat jenže jsem nějak nebyl fit a seriál byl vyhozen z mého mozku až do připomenutí mých rodičů.A tak jestli budeš tenhle příspěvek číst vzpomeň si na mě nebyly jsme sice kámoši ale vzpomeň si na návrhy epizod atd.....Navštiv moje stránky WWW.FANTASTIC.ESTRANKY.CZ,WWW.SKUTECNEVALKYSTREDOVEKU.ESTRANKY.CZ,WWW.PROSTESUPERHRDINOVE.ESTRANKY.CZ a těš se na akčně komediální,superhrdinský film(hraný!).čau.

čaut´e

(lea ( lchrenkova@bisb.sk), 9. 12. 2007 20:26)

možno by si mohla mokoko kupit´ myš alebo niečo také, a všeci sa budu bat´. Ale neviem či to nieje šibnutý napad!!

dík,dík,dík,dík,dík,dík

(tomas, 5. 12. 2007 16:32)

dík,dík,dík,dík,dík,dík za to všechno příště na moji stránku(www.dragonovi.estranky.cz)napiš o další názvy.

supr

(admin, 5. 12. 2007 15:35)

supr nápady určitě nějakej použiju . asi další díl bude : šuchrov zakládá hudební skupinu . kde ten Grega vyhoděj z práce a on založí skupinu.
Dík

díky a mám další návrhy hned 6!

(tomas, 4. 12. 2007 17:03)

děkuji můžeš to použít a kdyby ne tak to pro svůj serál rád použiju!mám návrhy na epizody nebudu je sem psát ale názvy napíšu:šuchrov zakládá hudební skupinu,atomovka schozená na šuchrov,všichni v šuchrově málem zabiti,speciální hallowenský díl,konec světa začíná v šuchrově,velikonoce v šuchrově.můžeš si k těmto názvům vymyslet příběhy ahoj příště píšu zas čau!

dobrej nápad

(majkk-admin, 30. 11. 2007 18:14)

dobrej nápad ještě si to rozmyslim. Díky

POSLEDNÍ!

(TOMAS, 30. 11. 2007 16:28)

MOJE STRÁNKA S MYM SERIÁLEM NENI HOTOVÁ! TAK TAM KOUKNI ZA TEJDEN!!!!!

eště něco!

(tomas, 30. 11. 2007 16:26)

NEZAPOMEN´NAVŠTÍVIT STRáNKU AMATÉRSKÝHO SERIÁLU DRAGONOVI (WWW.DRAGONOVI.ESTRANKY.CZ)

štědrý den v šuchrově

(tomas, 30. 11. 2007 16:22)

mohl bys udělat díl s názvem (název dílu již uveden v nadpisu)a byl by o tom jak by cvočkovi chtěli oslavu společně s ostatními rodinami protože by se mohli lépe zblížit ale ten den který měla být ta oslava tak nasněží tak že když cvočkovi otevřou dveře bude všude sníh a nebudou moct uspořádat oslavu.ale protože ostatní rodiny bydlí na vyšším místě!tak nebudou o velkém sněhu vědět a tak půjdou večer na oslavu a všimno si toho ale všichni muži ze všech rodin je (jeřábem,lopatou ne bo něčim jinim)dostanou pryč.nakonec přece jenom stihnou udělat oslavu.jo a chci dodat v scénáři uved´:námět Tomáš Payer! plese dík budu ti vděčnej.